Latvijas uzņēmēju sabiedrība gatavojas vienam no gada lielākajiem notikumiem – ECOM’21 samitam. Šis ļoti gaidītais pasākums, kas notiks no 21. līdz 23. jūnijam, pulcēs Latvijas uzņēmējdarbības un rūpniecības ievērojamākos pārstāvjus, kā arī starptautiskus ekspertus un ieinteresētās puses, lai apspriestu jaunākās tendences, izaicinājumus un iespējas Latvijas ekonomikā.

Sekojiet līdzi tiesību aktu izmaiņām, kas var ietekmēt jūsu uzņēmumu.

Neatkarīgi no tā, vai esat uzņēmuma īpašnieks, uzņēmējs vai profesionālis, jūs nevēlaties palaist garām ECOM’21. Šajā trīs dienu samitā būs plašs darbsemināru, semināru un galveno referātu klāsts, kas aptvers dažādas Latvijas uzņēmējdarbības videi aktuālas tēmas, tostarp:

  • E-komercija un tiešsaistes mārketings
  • Inovācijas un tehnoloģijas
  • Ilgtspējīga uzņēmējdarbības prakse
  • Uzņēmējdarbība un jaunuzņēmumu kultūra
  • Ekonomiskā attīstība un ieguldījumu iespējas

Papildus bagātīgajai pasākumu programmai ECOM’21 nodrošinās dalībniekiem lieliskas tīklošanās iespējas. Mēs sagaidām lielu skaitu Latvijas un citu biznesa aprindu pārstāvju. Uz skatuves kāps arī tādi galvenie runātāji kā: Printful, Huntli, OX Drive, KPMG Consultations, kuri labprāt dalīsies ar Jums pieredzē par biznesa panākumiem un veicināšanu, kā arī būs iespēja komunicēt ar līdzīgi domājošiem profesionāļiem, veidot attiecības un rast jaunas partnerības un sadarbības iespējas.

Kāpēc jums vajadzētu apmeklēt ECOM’21 samitu

ECOM’21 samits notiks Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Rīgā, un biļetes uz to ir pieejamas jau tagad. Ja vēlaties būt informēts par jaunākajām tendencēm Latvijas uzņēmējdarbībā un rūpniecībā vai meklējat jaunas iespējas sava biznesa izaugsmei, šis pasākums ir tieši jums. Nepalaidiet garām iespēju piedalīties ECOM’21 samitā – nodrošiniet savu biļeti jau šodien!