Positivus Festival ir viens no lielākajiem mūzikas festivāliem Eiropā, un šogad tas ieradīsies Latvijā! Šis divu dienu festivāls notiks 2023. gada 8. un 9. jūlijā, un tas būs pārsteidzošu mākslinieku, priekšnesumu un aktivitāšu pilns. Neatkarīgi no tā, vai esat rokmūzikas, popmūzikas vai elektroniskās mūzikas cienītājs – vai arī visu trīs – šajā dinamiskajā festivālā noteikti pavadīsiet neaizmirstamu laiku. Lūk, sīkāk par to, ko jūs varat sagaidīt Positivus Festival 2023. gadā.

Positivus festivālam programmas

Katru gadu Positivus festivālā piedalās daži no mūzikas industrijas lielākajiem vārdiem. Šis gads nav citādāks; starp galvenajiem māksliniekiem ir tādi populāri izpildītāji kā Arctic Monkeys, Gorillaz, The 1975, Billie Eilish, Hozier un citi. Būs arī daži topošie mākslinieki, kurus jūs nevēlaties palaist garām. Pilnu dalībnieku sarakstu var atrast festivāla tīmekļa vietnē.

Norises vieta

Positivus festivāls notiks Salacgrīvas pludmales parkā Latvijā. Šī vieta ir ideāli piemērota mūzikas festivālam, jo tajā ir pietiekami daudz vietas, lai koncertu apmeklētāji varētu izklīst, vienlaikus paliekot pietiekami tuvu, lai skaidri dzirdētu visus priekšnesumus. Turklāt festivāla tuvumā ir daudz pārtikas tirgotāju, tāpēc jums nebūs jāuztraucas, ka festivāla laikā būsiet izsalkuši

Aktivitātes un pieredzes

Positivus festivāls nav tikai mūzikas klausīšanās; pasākuma laikā ir pieejamas arī daudzas jautras aktivitātes un piedzīvojumi! No mākslas instalācijām līdz interaktīvām darbnīcām un visam tam visam pa vidu – šeit ikviens atradīs kaut ko sev! Un, ja vēlaties vēl vairāk uztraukuma? Turpat blakus atradīsies arī atrakciju parks, kur varēsiet izbaudīt amerikāņu kalniņus un citas aizraujošas atrakcijas pēc tam, kad jūsu mīļākās grupas būs beigušas savus koncertus.

Secinājums

Positivus Festival 2023, šķiet, ka tas būs viens no tiem, kas paliks atmiņā! Nepalaidiet garām iespēju izbaudīt pārsteidzošus mūsdienu karstāko mūziķu dzīvos priekšnesumus, kā arī aizraujošas aktivitātes un pieredzi visā festivāla teritorijā. Tāpēc gatavojieties – Positivus Festival 2023 jau drīzumā!